Aabenraa, Ajokki, Arna, Autosan, Ayats, Barbi, Berkhof, Beulas, Bianchi VDL Bova, Cacciamali, Carroceria Hispano, Carrus, Caetano, Castrosua, Dab, DAF, Delta Den Oudsten, Drogmoller, De Simon, Eos/Van Hool, Ernst Auwarter, Ganglof, Ferqui, Garbarini, Goppel Hess, Heuliez, Ikarus, Indcar, Irisbus, Irizar, Isuzu, Iveco, Jelcz, Jonckheere, Karosa, LAG, LAZ, Lahti, Magirus, MAN, Marcopolo Marbus, MAZ, Menarini, Mercedes, Neoplan, Noge, Obrador, Otoyol, Orlandi Padane, Plaxton, Portesi, Renault, Saffle, Setra, Sitcar, Scania, Smith Sunsundegui, Solaris, Solbus, SOR, Steyer, Temsa, Ugarte, Unicar, Unvi

   Nasza firma istnieje od 2002 roku świadcząc usługi z zakresu wynajmu autokarów. Posiadając doświadczenie w tej branży, rozszerzyliśmy swoją ofertę o wymianę szyb autobusowych. Prowadzona działalność przewozu osób sprawia, że rozumiemy potrzeby naszego rynku, dlatego dysponujemy brygadami mobilnymi, które pracują dla Państwa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, i są w stanie dotrzeć nie tylko w każdy rejon kraju, ale również Europy.

   Stawiając na Państwa pełne zadowolenie zatrudniony przez nas personel, to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, która potrafi sprostać niejednemu wyzwaniu. Od samego początku dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były w pełni profesjonalne i niezawodne, a towary najwyższej jakości, dzięki czemu w chwili obecnej jesteśmy w stanie zaoferować Państwu markowe produkty w cenie zamienników.

   Rosnąca liczba firm, które nam zaufały i zdecydowały się na stałą współpracę wskazuje, że działamy właściwie i zgodnie z oczekiwaniami tego sektora. Jesteśmy zdania, że nasza firma jest godnym partnerem, a wybranie naszego serwisu zaowocuje długoletnią współpracą. Mamy nadzieję, że obdarzą nas Państwo zaufaniem i dołączą do rosnącego grona naszych zadowolonych Klientów.